SQUARE is a collaboration of four perspective fashion bloggers under the names of: ‘Neretos Blog’ ‘Fill the City’ ‘Where are My Keys?’ and ‘I.VO blog’. Working with various brands, organizing projects and events, collaborating with people in fashion industry – we are interested in all kind of activity where we could use our potencial creativity completely.

Being individuals with different attitudes to everything in life, we all complete each other perfectly. Together we are one sustainable team which includes all the necessary components.

SQUARE is capable of professional photography, graphic and visual design, events‘ organization and coordination, as well as practicing our sense of style and fashion in various situations.

SQUARE – tai keturių mados tinklaraštininkių susijungimas, kuris virto tikra moteriška ir nuoširdžia draugyste. Susibūrėme tam, kad būtume matomos, kad būtume lengviau pasiekiamos ir kad niekad nekiltų klausimų ar Lietuvoje mados tinklaraštininkai ką nors veikia?

Mes norime, jog mados tinklaraštininkai (-ės) Lietuvoje atrastų savo nišą ir būtų vertinami taip, kaip yra vertinami pasaulyje. Susibūrėme tam, kad kaip komanda arba atskirai, galėtume dirbti su įvairiais prekiniais ženklais darant prekių apžvalgas, su įvairiomis organizacijomis organizuoti renginius bei projektus ir dalyvauti veikloje, kur galėtume maksimaliai išnaudoti savo kūrybinį potencialą.

Būdamos visiškai skirtingos savo stiliaus pojūčiu ir pomėgiais, šioje sąjungoje viena kitą puikiai papildome. Dirbdamos kartu sudarome darnią komandą, kuri sugeba profesionaliai fotografuoti, rūpintis dizainu ir vizualiniais elementais, koordinuoti ir vykdyti projektus bei pritaikyti savo stiliaus ir mados pojūtį skirtingose aplinkybėse.

Norime ne tik tyliai stebėti iš šalies pamažu pulsuojantį mados gyvenimą Lietuvoje, norime būti viso veiksmo sūkuryje. Ir norime kad to veiksmo būtų daug.

0B8B1992

 photo : FFakers