Veikla
Agnė Kuzmickaitė
square x agne kuzmickaite-edited
Visai neseniai lankėmės Agnės Kuzmickaitės showroom’e, įsikūrusiame House of Faige mados namuose (Sv.Stepono 5/39), kur galėjome iš arčiau pamatyti dizainerės kūrinius.

Pagrindinė idėja atidarant šį showroom’ą papuošti moteris gražiausioms jų gyvenimo šventėms. Be suknelių čia rasite ir kasdieniškų džemperių, sijonų bei visų taip pamėgtų bodžių.

Daugiau

Vasaros šerbetas pagal Kęstą Rimdžių
1-kestasrimdzius-decolte-2014-vasara-square-blogeres (6)
Suknelės. O jeigu jų dešimt? Ir jos visos turi vardus? Ir jeigu jis tavo?

SQUARE jau turėjo galimybę ne tik išvysti, bet ir pasimatuoti naujausius Kęsto Rimdžiaus kūrinius. Draugiško pokalbio metu Kukla Beauty Box salone Kęstas trumpai papasakojo apie kolekciją.

Joje atrasite ir griežtesnės struktūros, ir plazdančių šilko bei medvilnės suknelių, kurias galėsite dėvėti tiek vakare, tiek laisvalaikiu. Gerai atpažįstamos detalės, kaip dviguba marškinių apykaklė ir standūs dygsniuoti diržai, išlieka, tačiau įgavusios šiek tiek kitokią formą.

Daugiau

SQUARE pažintis su Julia Janus
a5
Jau turbūt daugeliui nebe paslaptis, kad SQUARE komanda pradeda gražią draugystę su prekiniu ženklu Julia Janus. Dėl to esame be galo laimingos ir dėkojame visai Julijos komandai už suteiktą galimybę.

O viskas prasidėjo nuo jaukaus vakaro stiklių gatvėje prie puodelio arbatos ir, žinoma, beigelio, kuris pamažu tampa neatsiejamu Julia Janus simboliu.

(Beje ar žinojote, kad beigeliai Lietuvoje žinomi jau nuo preito amžiaus pradžios ir buvo labai populiarūs tarpukario Vilniuje?)

Daugiau

Elina Dobele – avalynės architektė
D1
Dar viena talentinga kūrėja, į kurią siūlome atkreipti dėmesį – Elina Dobele, architektę, atradusią save batų gamyboje ir 2009-aisiais sukūrusią pirmąjį avalynės dizaino ženklą Baltijos šalyse. Su ja SQUARE taip pat susipažino Rygos Mados savaitės metu. Kaip pati Elina teigia, batai – labiau nei architektūra – leidžia užsiimti kūryba ir mėgautis gana greitais rezultatais. Projektą statiniui tenka ilgai derinti, į kampą dažniausiai įspraudžia neišvengiamas popierizmas, o rezultatą pamatai labai negreitai. Teigiami klientų atsiliepimai Eliną džiugina labiausiai.

Elina Dobele avalynę vis dažniau galite pamatyti mados žurnaluose ir įvairiose parodose. Dizainerė taip pat bendradarbiavo su gerai žinomais Latvijos ženklu Mareunrol‘s kuriant nestandartiškai patriotišką, Rygos vaizdais išpuoštą avalynę bei aksesuarus, kuriuos dizaineriai naudojo savo kolekcijos pristatyme.

Skulptūriškos avalynės formos, netikėti sprendimai, bei itin kokybiškos medžiagos nuoširdžiai paperka, o vyrams kurtos rankinės taip pat nepaliktų abejingo nė vieno.

Daugiau

Svečiuose pas BLANK BLANK
C3
Penktadienio rytą Square komanda praleido Andrejostas gatvėje, truputį atokiau nuo Rygos senamiesčio esančioje šviesioje latvių dizainerių BlankBlank studijoje.

Džiaugiamės turėjusios galimybę daugiau pabendrauti su vienu iš dizainerių dueto narių Martins Blanks, supažindino su gamybos procesu ir plačiau papasakojo apie ženklo konceptą. Taip pat nepraleidome progos apžiūrėti bei pasimatuoti rūbų iš paskutinės kolekcijos „Bleached Topography“, kurtos bendradarbiaujant kartu su kita latvių dizainere Keta Gutmane.

BlankBlank vizija – padaryti meną nešiojamu. Viskas prasideda nuo meno kūrinio ant medžiagos, iš kurios vėliau konstruojamas gaminys. Į visą procesą žiūrima kaip į saviraiškos galimybę, o rūbas tarnauja kaip puiki medija kūrėjo vaizduotei. Kadangi neįmanoma du kartus vienodai apdirbti medžiagos, kiekvienas drabužis tampa unikaliu.

Jei Ryga vis dėlto atrodo gan toli, įsitikinti, kad BlankBlank drabužiai, be visa ko ir itin kokybiški, galite užsukę į Decolte butiką Stiklių g.6, Vilniuje.

Daugiau

Isabel Marant pour H&M | showroom
A10
Viešnagės Rygoje metu SQUARE komanda apsilankė miesto sienamiesčio širdyje įsikūrusiame prabangiame H&M salone, kur vyko Isabel Marant, specialiai šiam greitosios mados tinklui, kurtos kolekcijos išankstinė peržiūra.
Turėjome galimybė susipažinti su Tiina Miettinen, H&M PR atstove Suomijoje ir Baltijos šalyse, bei Sanita Kalnina – salono vadove. Jos papasakojo apie H&M bendradarbiavimą su dizainere, kolekcijos universalumą ir belytiškumą (Tiinamūvėjo vyriškos linijos megztinį, o Sanita vyriškus batelius) . Sužinojome, kad Lietuvojos parduotuvėje turėsime pilną kolekciją, tad kiekviena galėsime rasti mums patikusius drabužių modelius.

Daugiau